15 najlepších vianočných darčekov pre záhradkárov (3.)

prehľad najlepších vianočných darčekov pre záhradkárov zdroj: pixabay.com

Záverečná pätica skvelých tipov vianočných darčekov pre všetkých záhradkárov. Určite z nich niečo vhodné vyberiete!

Postrekovač

Zavlažovací systém výrazne uľahčuje polievanie záhrady. Výborný vianočný darček pre všetkých, ktorí majú záhradu väčšej rozlohy. Zavlažovacie kanvice a hadice sú prežitok. Postrekovač a zavlažovací systém – moderný trend, ktorý výrazne spríjemní záhradkárom prácu pri zavlažovaní.

15 najlepších vianočných darčekov pre záhradkárov (1.)

Ručné záhradné náradie patrí medzi skvelé tipy vianočných darčekov

Ručné záhradné náradie je nevyhnutnosť pre každého záhradníka. O tom bez debaty. Je to pomerne lacný darček a nemusíte sa báť, určite sa bude využívať. Vymeniť staré za nové a funkčnejšie, to je vždy dobrý nápad. Rýle, lopaty, vidly, metly, hrable, pílky, nože… Výber je široký.

ručné záhradné náradie
zdroj: pixabay.com

Závesné koše na kvety

Závesné koše na kvety sú trendy a romantické. Výborne sa hodia na prednú či zadnú verandu. Vyniknú v nich najmä ťahavé a popínavé rastliny. Použiť sa dajú aj v interiéri, pridajú trochu života do vnútorných priestorov. Ak máte v blízkosti záhradníka, ktorý miluje zdobenie terás, balkónov či veránd kvetmi, je to ten správny tip vianočných darčekov.

Opasok na záhradné náradie

Je úžasné mať všetky potrebné záhradné náradia zavesené na páse. Opasok na záhradné náradie je praktický a užitočný darček, ktorý záhradkárovi výrazne zvýši komfort pri práci. Popruh má nastaviteľnú dĺžku, takže sa prispôsobí veľkosti každého pása.

15 najlepších vianočných darčekov pre záhradkárov (2.)

Nádoba na zber dažďovej vody

Nádoba na zber dažďovej vody sa hodí do každej záhradky a patrí medzi tipy najlepších vianočných darčekov. Najlacnejší a najekologickejší spôsob, ako zavlažovať záhradku. Na výber sú nádoby na zber dažďovej vody v rozličných objemoch – menšie aj väčšie. Vyberajte v závislosti od veľkosti záhrady človeka, ktorého plánujete obdarovať.