17 jedinečných nápadov pre malé sklady

17 jedinečných nápadov na sklady Zdroj: https://homebnc.com/best-storage-shed-ideas/

Úložných priestorov pre náradie, bicykle, kontajnery či iné veci nie je nikdy dosť. Prinášame vám 17 jedinečných nápadov pre malé sklady na vašu záhradu, dom a chatu.

Poznáte to. Kde dať náradie či kontajner na smeti, aby nezavadzal a zároveň bol vždy po ruke? Tu je 17 jedinečných nápadov. Necháte sa inšpirovať?

Tipy na záver: Stojan na kľúče zo skrine na šaty

Sú všetky vaše kľúče neprehľadne nahádzané  napríklad v plastovom vedre? Tu je lepší nápad. Zaskrutkujte stojan na kravaty / opasky na voľné miesto na stene nad pracovným stolom a zaveste kľúče. Budete ich mať tak uložené prehľadne a vždy k dispozícii.

 

Skladovanie náradia v penovom úložnom priestore

Chcete ďalší tip na uskladnenie v tomto prípade ostrého náradia? A to tak, aby ste ho mali vždy po ruke? Tu je ďalší nápad. Vyvŕtajte otvory cez niekoľko polystyrénových gúľ ( dostanete ich v papiernictvách a vyrábajú sa z nich napríklad vianočné ozdoby).  Pripravte si guľatú drevenú tyč, ktorú pripevníte na dve drevené dosky  tak, aby ste z nich spravili konzolu. Držiak naskrutkujte vo vhodnej výške napríklad nad pracovný stôl, zasuňte polystyrénové gule a získate tak ukladací priestor pre skrutkovače, vrtáky, klince, štetce imbusové kľúče, šidlá, ceruzky, nože a mnoho iných ostrých pracovných nástrojov.