9 kreatívnych nápadov na záhradné lavičky

lavicky (1) Zdroj foto: www.countryliving.com

Posedenie na záhrade patrí k neodmysliteľným doplnkom našich zelených kráľovstiev. Tu je 9 kreatívnych nápadov na záhradné lavičky.

Asi každý nám dá za pravdu, že nie je nad príjemné posedenie uprostred záhrady. Či už potrebujete relax alebo miesto pre návštevu, taká lavička je vždy dobrý nápad. Možnosť ísť von s kávou či dobrou knihou a v tôni svojej oázy si vychutnať cenný pokoj. Prečo nie? Ak hľadáte inšpirácie na záhradné lavičky, ste na správnom mieste. Na výrobu záhradného posedenia sa dá využiť naozaj všeličo. Napríklad staré dvere, pneumatiky, posteľ, vaňa, palety, hranoly a veľa iných vecí.

9 kreatívnych nápadov na záhradné lavičky

Tip na záver: Záhradné sedenie zo starých pneumatík

Bez ozdôb, bez farieb, bez zakrývania. Toto záhradné sedenie zo starých pneumatík vyzerá jednoducho skvelo, recykluje staré pneumatiky a sedí sa v ňom pohodlne. Za málo peňazí získate veľa. Len to chce trošku šikovnosti. Budete na to potrebovať staré pneumatiky, drevenú konštrukciu a pevné lano, ktoré treba prepliesť tak, aby vytvorilo priestor na sedenie. Záhradné sedenie zo starých pneumatík je praktické a funkčné. A stále dokáže vyzerať elegantne a moderne. Okrem svetlých šnúr a dreva, ktoré zvyšujú farebnosť, sú pneumatiky ponechané holé a čierne. No môžete si ich tiež nafarbiť. Dá sa k nim zhotoviť aj originálny konferenčný stolík, na ktorého výrobu budete potrebovať rovnú drevenú dosku.

Záhradné sedenie zo starých pneumatík
Zdroj foto: https://images.squarespace-cdn.com