Kreatívne nápady na aranžovanie kvetín z vašej záhrady

Kreatívne nápady na aranžovanie kvetín z vašej záhrady Zdroj foto: http://www.stylemotivation.com

Vytvorte si svoju vlastnú krásnu a cenovo dostupnú kvetinovú výzdobu a skrášlite si bývanie originálnym spôsobom. Kreatívne nápady na aranžovanie kvetín z vašej záhrady.

Jar býva plná kvetov a ak ich máte vo svojej záhrade dosť, tak prečo nie vniesť trošku jari aj do našich príbytkov?  Vytvorte si krásne kvetinové dekorácie, ktoré sa dajú využiť aj na sviatočný stôl. Tieto kreatívne nápady na aranžovanie kvetov sú nielen lacné, ale aj krásne.

Tipy na záver: Ozdobte si dvere kvetinovým vencom

Sušený kvetinový veniec na vchodové dvere vie krásne oživiť vaše bývanie a potešiť oko každého prichádzajúceho človeka. Ak sa vám nepáčia umelé kvety a chcete získať veniec, ktorý vám vydrží roky, vyskúšajte sušený kvetinový veniec. Vyzerá nádherne, a to po dlhý čas. Na výrobu potrebujete polystyrénový podklad na veniec, sušené kvety ako napríklad levanduľa, slamihovky, slamienky, kvety rebríčka obyčajného, amaranthus, nevestin závoj, nevädza, limonka, plamenník strieborný a podobne.

Originál dekorácia z brezy

Okrem kvetov sa dajú vo váze aranžovať aj vetvy brezy. Sú skvelé na to, aby vniesli do priestoru jednoduchú a čistú krásu, a môžu sa hojne používať v dekoráciách. Môžete z nich vytvárať nástenné dekorácie, orámovať zrkadlá a umelecké diela namiesto rámov. Z brezy sa dajú robiť aranžmány v rôzne veľkých vázach a môžete ich tiež používať ako fotorámik na rodinné fotografie. Vyrobte si krásny jarný dekor z konárov, sviečok, zelene a kvetín. Napríklad, ako je to na obrázku nižšie.

dekorácia z brezy
Zdroj foto: https://i.shelterness.com