Lahodné kuracie prsia pre tých, ktorí držia diétu

kuracie prsia pri diéte Ilustračné foto: Pixabay.com

V tomto recepte máte na 100 g len 92,04 kcal! Chudnete? Lahodné kuracie prsia sú práve pre vás!

Počas chudnutia treba dobre zvážiť, aké potraviny prijímame do nášho tela. Avšak iba to nestačí. Okrem zmeny stravy je dôležitý dostatok pohybu a priam nevyhnutnosťou kvalitný spánok. Ak sa vám to všetko podarí skombinovať, môžete si splniť sen po štíhlej línii. Tu je tip na ľahký obed vhodný aj počas letných mesiacov.

Na lahodné kuracie prsia budeme potrebovať:

1 kus kuracích pŕs, 1 alebo 2 cibule,  75 gramov tvrdého syra (eidam 35%), Cherry paradajky – 5-6 kusov, mleté korenie a soľ podľa chuti

Nápoj z 5 prírodných zložiek, ktoré zabíjajú infekciu vo vašom tele

Postup:

Kuracie prsia narežte na tenké plátky. Po oboch stranách osoľte a okoreňte. Cibuľu nakrájajte na krúžky a paradajky na tenké plátky. Dno formy na zapekanie namažte olejom, poukladajte prsia, na ne pridajte krúžky cibule a paradajky. Nakoniec vrch posypte strúhaným syrom. Pečte pri teplote 180 °C cca 180 minút.

Tip na záver: Účinný recept na chudnutie

Budeme potrebovať

1 liter polotučného mlieka, 1 pohár jogurtu, 2 vajcia, šťava z troch čerstvých pomarančov, 1 polievková lyžica slnečného oleja, 2 polievkové lyžice medu, 1/2 kávovej lyžičky vanilkového cukru.

Postup

Všetky suroviny dáme do väčšieho hrnca a dobre zamiešame, aby sa suroviny spojili. Nápoj treba uchovávať v chladničke a piť čerstvý, preto si ho nie je vhodné pripravovať do zásoby.

Užívajte niekoľkokrát denne aspoň týždeň. Počas užívania treba piť veľa minerálnej vody a nesladený bylinkový čaj.