10 kvetinových záhonov pre krajšiu záhradu

10 kvetinových záhonov pre krajšiu záhradu Zdroj: NašaZahradka.sk

Najkrajšiu záhradku môžete mať aj vy. Prezradíme vám, ako na to. Pozrite si našu galériu a inšpirujte sa novými nápadmi. Prinášame vám záhradné inšpirácie na 10 kvetinových záhonov pre krajšiu záhradu.

Každý z nás túži mať najkrajšiu záhradku, ale iba niektorým sa to podarí. My sme pre vás pripravili lacné, dostupné a ľahko realizovateľné nápady pre vašu záhradku. Tu je 10 kvetinových záhonov, ktoré potešia nielen vaše oko.

Záhradne inšpirácie:

Tipy na záver: Bylinková záhrada s pneumatikami

Premeňte svoju hromadu starých pneumatík na túto svojráznu bylinkovú záhradu s pneumatikami. Pneumatiky očistite, aby vyzerali dobre, naskladajte ich tak, ako chcete, zasypte zeminou a vysaďte si kvety podľa vašej ľubovôle! Táto myšlienka dobre poslúži aj na vytvorenie pyramídy v kvetinových záhradách.

Záhradné schody zo starých pneumatík

Ako zabezpečiť dostupnosť medzi jednotlivými záhonmi? Využite staré pneumatiky, ktoré by skončili na skládke.
Tento nápad na recykláciu starých pneumatík je funkčný a praktický. Ak do záhradky alebo dvora pridáte stupne, môžete zabrániť erózii, zamedziť nehodám a prispieť k terénnym úpravám. Záhradné schody zo starých pneumatík tak splnia viacero účelov, pomôžu vám recyklovať odpad, vďaka pneumatikám sa vám podarí upraviť váš terén v záhrade a získate lacný a praktický materiál. A zároveň ušetríte, lebo výroba takýchto schodov výrazne šetrí vašu peňaženku.