Ako urobiť tie najkrajšie instagramové fotky vašej záhrady!

najkrajšie instagramové fotky vašej záhrady Zdroj foto: Pixabay.com

Vaša záhrada je dokončená – čo teraz? Je predsa čas zdieľať krásne fotografie so svojimi priateľmi! Poradíme vám ako  ako urobiť tie najkrajšie instagramové fotky vašej záhrady?

Poradíme vám, ako fotiť na Instagram, aby vaše fotky vyzerali úžasne. Pracovali ste dni aj noci, cez krv, pot a slzy na vašej záhradke. Vďaka dnešnej technológii sa môžete podeliť o tú krásu s ostatnými.

20 krásnych izbových rastlín, ktoré vyžadujú málo starostlivosti, časť prvá

Majte správne osvetlenie
Vysoké obedové svetlo zmyje farbu a textúru z vašich rastlín, kvetov a celkového dizajnu. Najkrajšie fotografie sa robia ráno alebo za súmraku. A nebojte sa pridať aj iné svetelné zdroje, fotky milujú mäkké prostredie, keď sa napr. na rohu záhradného stola nachádzajú sviečky.

pink-chair-889695_1920
Zdroj foto: pixabay.com

Je v poriadku nedávať kvety do vázy
Je samozrejmé, že narezané kvety patria do vázy, ale nie tie, ktoré chcete dať na Instagram. Po rezaní ich usporiadajte netradičným spôsobom. Ukážte svoju kreativitu…

kvety
Zdroj foto: Pixabay.com

Veľa kvetín alebo kytice sú lepšie
Keď už budete mať v rukách úrodu, nech je poriadna. Takéto fotografie sú o kráse a hojnosti. Inými slovami, držte toľko kvetov, koľko vám ruky dovolia!

ruže
Zdroj foto: Pixaby.com

Rána sú vaši priatelia
Vstaňte skoro ráno, schmatnite šálku kávy a namierte si to von do záhradky. Ranné svetlo je ideálne pre najkrajšie záhradné fotografie. Nepotrebujete žiadne filtre, efekty, príroda si ich urobí sama.

Nech sú fotky osobné
Za každou krásnou záhradou je skutočná osoba. Ľudia, čo vás sledujú chcú vidieť pohľad do reálneho života „autora“ záhrady, aj s ním. Odfoťte sa, nemusíte priamo, môžete byť aj v odraze.

A už len sledujte, ako vám pribúdajú srdiečka 🙂