Jednoduché záhradné fitko: Zacvičte si v stodole!

Jednoduché záhradné fitko: Zacvičte si v stodole! Zdroj foto: Pavel Machu

Máte chuť si zacvičiť, ale nechcete míňať peniaze na drahé fitko? Tak si ho spravte doma. V nasledujúcom článku je návod, ako na jednoduché záhradné fitko. 

Pre tých, ktorí majú posilňovňu ďaleko, alebo pre tých, ktorým sa zdá takáto forma udržiavania svojho zdravia drahá, je tu dobrá správa. Čo tak spraviť si vlastné jednoduché záhradné fitko? Ako sa to dá tak, aby vás to nezruinovalo? Poradíme vám.

Ako si spraviť vlastné fitko doma

Využite miesto v stodole alebo v sušiarni. A pritom sa nemusíte báť, že vám fitko zaberie celú miestnosť.

Stačí vám jedna lavica na bench press, jedna alebo dve osy, kladka, ktorá sa dá urobiť napríklad zo starých dverí a pár jednoručiek, ktoré sa dajú vyrobiť z betónu.

Nemáte záhradu? Pestujte cesnak v kvetináči

Je to skutočne jednoduché. A nepotrebujete na to ani veľa času a hlavne financií. Takto si v kľude môžete sami zacvičiť a ešte s akoukoľvek hudbou.

Veľa šťastia pri vašom budovaní nového jednoduchého fitka vo vašej záhrade.

Tip na záver: Recept na chudnutie, ktorý zaberá

Budeme potrebovať
1 liter polotučného mlieka, 1 pohár jogurtu, 2 vajcia, šťava z troch čerstvých pomarančov, 1 polievková lyžica slnečného oleja, 2 polievkové lyžice medu, 1/2 kávovej lyžičky vanilkového cukru.

Postup
Všetky suroviny dáme do väčšieho hrnca a dobre zamiešame, aby sa suroviny spojili. Nápoj treba uchovávať v chladničke a piť čerstvý, preto si ho nie je vhodné pripravovať do zásoby.

Užívajte niekoľkokrát denne aspoň týždeň. Počas užívania treba piť veľa minerálnej vody a nesladený bylinkový čaj.