Biela dekorácia z brezy: Dokáže oslniť čistotou!

stolík z brezy Zdroj foto: Pavel Machu

Urobte si doma krásnu záhradnú alebo interiérovú výzdobu z dreva s bielou kôrou. Táto biela dekorácia z brezy vynikne aj vo vašej záhrade. 

Breza a jej krásna kôra dokážu skutočne oslniť. Nielen dekórom odrezaného dreva z lesa, nádherný je aj mladý živý strom uprostred záhrady. Breza patrí medzi rýchlorastúce dreviny. Doplnky z nej vedia spríjemniť exteriér. Vyskúšajte nasledujúci tip, ktorý je jednoduchým nápadom. Táto biela dekorácia z brezy vynikne aj vo vašej záhrade. Presvedčte sa sami.

Kvetinový stolček z brezy

  • Suché brezové drevo môžete použiť ako kvetináčovú podložku a vyrobiť si z nej jednoduchý kvetinový stolček. Stačí keď narežete peň na rovnako veľké 3 – 4 kusy , ktoré upevníte na väčšiu preglejku guľatého tvaru.
  • Hodí sa aj ako dekorácia do záhrady, kde pomôže oddeliť trávnik od okrasnej hriadky.

Dekorácie z brezy sú výnimočné

Vetvy brezy sú skvelé na to, aby vniesli do priestoru jednoduchú a čistú krásu, a môžu sa hojne používať v dekoráciách. Môžete z nich vytvárať nástenné dekorácie, orámovať zrkadlá a umelecké diela namiesto rámov. Z brezy sa dajú robiť aranžmány v rôznych vázach a môžete ich tiež používať ako fotorámik na rodinné fotografie. Vyrobte si krásny jarný dekor z konárov, sviečok, zelene a kvetín. Napríklad, ako je to na obrázkoch nižšie.

dekorácia z brezy
Zdroj foto: https://i.shelterness.com
dekorácia z bielej brezy
Foto: https://i.shelterness.com