Skvelé vianočné darčeky pre neho, ktoré si môžete vyrobiť doma

Skvelé vianočné darčeky pre neho Zdroj foto: www.diyjoy.com

Hľadáte nejaké skvelé vianočné darčeky, ktoré môžete urobiť pre svojho priateľa, manžela, brata alebo otca? Tu je niekoľko inšpirácií. 

Skvelé vianočné darčeky pre neho

Pre silnejšie pohlavie je niekedy ťažké nájsť vhodný darček, ktorý urobí radosť. Niekedy viac poteší darček, ktorý vyrobíte s láskou pre neho, ako drahý dar, ktorý nikdy nevyužije. 

Či už hľadáte ručne robenú pamiatku, ktorú by ste mohli dať svojmu výnimočnému mužovi, praktický nápad na darček, ktorý mu pomôže pri jeho kutilských nápadoch, alebo niečo rýchle a ľahké, aby ste mu pripomenuli, že je pre vás dôležitý, máme pre vás niekoľko inšpirácií. Od praktického úložného priestoru pre náradie až po podložky, cestovné fotografie a zábavné nápady, je tu pre každého niečo. 

Drobný cestovný album v krabici

Pre domácich majstrov, ktorí radi cestujú, je výborným darčekom napríklad praktický cestovný album. 

Jeho zhotovenie nie je náročné. Postačí vám výkres, pravítko, ceruzka, krabička a obľúbené fotografie, ktoré nalepíte do skladačky.  Viac nájdete v priloženej fotografii.

Zdroj foto: https://camillestyles.com
Zdroj foto: https://camillestyles.com/

Podložka pre gurmánov

Muži milujú dobré jedlo a radi si ho naservírujú podľa svojho gusta. Tak im predsa viac chutí. Čo tomu vášmu chlapovi spraviť vkusnú podložku z dreva? Viac nájdete v priloženej fotografii.

15 najlepších vianočných darčekov pre záhradkárov (2.)
Zdroj foto: https://diyjoy.com
Zdroj foto: https://diyjoy.com/

Púzdro na náradie

Každý domáci kutil miluje mať náradie uložené pekne pokope. Preto vyrobiť mu púzdro na všetky potrebné veci, môže byť preň skvelým vianočným darčekom. Potrebujete na to starú zásteru, ktorú po stranách zložíte a na krajoch zašijete. Potom treba vytvoriť jednotlivé úložné priestory pre náradia podľa ich veľkostí. 

Skvelé vianočné darčeky: Púzdro na náradie
Skvelé vianočné darčeky: Púzdro na náradie
Zdroj foto: www.manmadediy.com

Remienok na zavesenie fotoaparátu

Ak ten váš muž miluje fotografovanie, skúste mu vyrobiť závesný remienok na krk. Takto bude mať nielen praktickú vec, ale vždy si na vás spomenie, ak bude na cestách bez vás. Budete potrebovať látkový opasok alebo pevnú látku, starú topánku a niekoľko vecí, ktoré kúpite v železiarskom obchode. Potom už treba postupovať, ako je to na priloženej fotografii.

Remienok na fotoaparát
Zdroj foto: www.blog.modcloth.com
Skvelé vianočné darčeky: Ako vyrobiť remienok na fotoaparát
Zdroj foto: www.blog.modcloth.com