Symboly Feng Shui pre kariérny úspech, č. I

Symboly Feng Shui pre kariérny úspech, č. I Zdroj foto: Depositphotos

V ázijskej kultúre je celkom bežné používať symboly Feng Shui na zlepšenie všetkých aspektov života, najmä pokiaľ ide o kariérny úspech.

Pravdepodobne každý z nás túži po kariérnom úspechu. Ázijská kultúra verí, že vytvorením správneho prostredia sa vám to môže ľahšie podariť. Na to slúžia techniky a symboly Feng Shui, ktoré vám predstavujeme v nasledujúcom článku.

Srdcovka nádherná: Spoznajte tipy, ako ju pestovať v byte

Pracovný stôl

Váš stôl symbolizuje vašu kariéru, takže sa uistite, že ho máte vo svojom pracovnom priestore! Pevný a stabilný stôl symbolizuje podporu a istotu. Majte vždy ten najlepší pracovný stôl, aký si môžete dovoliť. Taký, ktorý máte radi a ktorý vám funguje dobre.

Hnedá farba je spojená aj s elementom zeme, preto môže byť hnedý drevený stôl obzvlášť dobrou oporou. Sklenené pracovné plochy sú síce štýlové, ale práca na priehľadnom povrchu môže znamenať, že nápady a príležitosti môžu prepadnúť a stratiť sa.

Ak chcete byť úspešní, mali by ste si tiež okrem pevného stola zadovážiť kvalitnú stoličku s vysokým operadlom, pretože poskytuje väčšiu oporu a stabilitu. To znamená, že sa vďaka tomu budete cítiť viac podporovaní vo svojej práci a kariére.

Symboly Feng Shui pre kariérny úspech, č. I
Pilea, zdroj foto: Depositphotos

Umiestnite na pracovnom stole prosperujúce kvetiny

Zdravé a prosperujúce rastliny sú symbolom úspechu, pretože vytvárajú silnú energiu, ktorá bude podporovať rast a úspech vo vašom pracovnom živote.

Umiestnite preto na svojom pracovnom stole živé zelené rastliny, aby ste podporili rast a úspech. Jednou z najideálnejších rastlín je napríklad Pilea (Chinese Money Plant) s listami v tvare mincí. Ale bez ohľadu na to, akú rastlinu si vyberiete, dbajte na to, aby ste si vybrali takú, o ktorú sa môžete ľahko starať a ktorá má dostatok svetla na prežitie. Treba mať na pamäti, že mŕtve alebo umierajúce rastliny sú zdrojom nezdravej, stagnujúcej energie (chi).

Symboly pre úspech
Zdroj foto: Depositphotos

Drak

Drak je známym symbolom moci a úspechu. Je tiež láskavý a benevolentný. Tieto mýtické tvory prinášajú dážď z nebies, aby na zemi prekvital život. Drak býva tiež schopný lietať a spájať nebo a zem. Obrázky draka môžete umiestniť na váš stôl, aby ste privolali ohnivú energiu tohto zvieraťa do svojej kariéry.