Zeleninový recept, ktorý znižuje hladinu cukru v krvi

Zeleninový recept, ktorý znižuje hladinu cukru v krvi Zdroj foto: Pixabay

Cukrovkou trpí v súčasnosti veľké množstvo ľudí. Patríte medzi nich? Prinášame vám zeleninový recept, ktorý znižuje hladinu cukru v krvi.

Cukrovka patrí v súčasnosti medzi bežné civilizačné ochorenia. Trpí ňou veľké množstvo ľudí nielen na Slovensku, ale aj po celom svete. Je to ochorenie, ktoré je spôsobené poruchou tvorby hormónu zvaného inzulín. Inzulín sa tvorí v pankreasy. Pri tejto chorobe náš organizmus nie je schopný spracovať prijatú glukózu.

Urobte si liečivý obklad zo šalvie našich starých mám

Zeleninový recept, ktorý znižuje hladinu cukru v krvi

Spoznajte recept na nápoj, ktorý udržuje normálnu hladinu cukru v krvi.

Suroviny:

1 zelené jablko,

2 mrkvy,

3 hrnčeky špenátu,

2 stopky zeleru

Ničivý vírus zasiahol paradajky a papriky po celej Európe

Postup:

Najprv musíte umyť a ošúpať jablko a mrkvu. Z jablka odstráňte semená. Všetky ingrediencie dajte do mixéra a dôkladne premixujte. Nápoj sa užíva každé ráno na prázdny žalúdok. Pozitívne výsledky sa dostavia veľmi rýchlo! Hladiny cukru v krvi sa normalizujú, zníži sa vám aj nízky krvný tlak a budete tiež oveľa zdravší!

Prečo je cukrovka nebezpečná?

Ochorenie diabetes, okrem toho, že je samotné nebezpečné, prináša so sebou množstvo iných zdravotných komplikácií. Napríklad sťažené hojenie rán, zápalové procesy v našom tele, šedý zákal a tiež diabetickú nohu, ktorá môže spôsobiť až amputáciu postihnutej končatiny.